Co Vás zajímá?

Začínáte s novým projektem?

Jste na internetu, máte šanci! Ovšem nestačí si jen vytvořit web. Aby se web zobrazoval své cílové skupině návštěvníků, je potřeba učinit další kroky. 

Pomohu Vám nastartovat nový byznys na internetu!

Nový responzivní web

Na základě Vaší představy a mých doporučení Vám vytvořím nový, moderní, responzivní web, který bude snadno k nalezení na internetu. Responzivní web znamená,  že jsou stránky optimalizovány pro různé druhy zařízení. Věřím, že budete spokojeni! 


Kolik zaplatíte za zhotovení webu?

Každá zakázka je jedinečná. Připravila jsem pro Vás orientační ceník  na realizaci webových stránek a dalších mých služeb.

Osobní nebo on-line schůzka?

Ráda se s Vámi osobně setkám v Hradci Králové v příjemné kavárně. Webové stránky spolu můžeme vytvořit i když se neuvidíme. Podrobnější informace Vám sdělím e-mailem nebo telefonicky. Kontakt

Budu si moci upravovat stránky sám?

Webovky vytvářím v RS Joomla! To znamená, že je možná údržba článků prostřednictvím webového rozhraní s využitím jednoduchého online editoru - není nutná znalost HTML. Nebo se Vám budu o obsah starat já.

Kdy budou stránky hotové?

Termín zhotovení webových stránek je obvykle 3-9 týdnů od okamžiku předání kompletních podkladů pro vytvoření stránek. Záleží na požadavcích klienta a mé momentální pracovní vytíženosti. 

Jaké podklady od Vás budu potřebovat?

Zásadní význam mají kvalitní fotky. Mohu Vám doporučit fotografa. Texty pro vytvoření obsahu. Budu od Vás chtít vědět informace o cílové skupině návštěvníků webu a znát Vaší vizi. Kam ve svém podnikání míříte, kde je Váš cíl, kolik jste ochotni investovat do reklamy atd.

Sociální sítě

Vytvořím stránku na Facebooku pro Vaši firmu, společnost, e-shop,  penzion, apod. Propojím webové stránky s FB, Instagramem atd. Nabízím aktivní správu této stránky, vytvoření reklamy na FB nebo IG. Vytvořím -upravím firemní profil na GOOGLE a Seznam.

V čem spočívá naše další spolupráce?

Pokud budete mít zájem, budu o Váš web dál pečovat. Jedná se o pravidelné bezpečnostní aktualizace systému, kontrolu a čištění webu od nežádoucích mallware, aktualizace obsahu, výměna fotek, zálohování webu apod.  Budu se o Váš web starat. Každý rok obdržíte fakturu na prodloužení webhostingu. 

O mně

Kompletní webové stránky profesionálně vytvářím od roku 2010.  Mám bohaté zkušenosti v oblasti realizace webů a rozjezdu podnikání na internetu. Nabízím osobní přístup, každá zakázka je pro mě originální projekt. Ráda se učím nové věci a přijímám nové výzvy. Efektivně využívám principy SEO, ale nepovažuji se za SEO specialistu, kterého Vám ale mohu doporučit. Weby vytvářím po celé ČR. Ozvěte se.

Kompletní tvorba webových stránek Hradec Králové

Nabízím služby, které Vám umožní se úspěšně prezentovat na internetu. Mým cílem je vytvořit přehledné, uživatelsky přívětivé webové stránky, které dokáží oslovit vybranou cílovou skupinu zákazníků a jsou na internetu snadno k nalezení.

Doména, Webhosting

Poskytuji kvalitní hosting a registraci domény.  První rok máte u mě platbu za doménu .cz zdarma!

Nové webové stránky

Vytvářím kompletní webové stránky, microsite, e-shopy včetně optimalizace pro vyhledávače. Webdesign vytvořím na základě Vašeho přání a nebo návrh necháte zcela na mě.

Tvorba loga, grafické prvky

Zajišťuji grafické návrhy a tvorbu loga či logotypu podle přání klienta. Vytvářím reklamní bannery vhodné pro tisk, pro umístění na internet. Tzn etikety, samolepy, Pf apod.


Vlastní administrace webu

Vytvářím weby s vlastní administrací. Webové stránky fungují na redakčním systému JOOMLA!. Po krátkém zaškolení si můžete web upravovat sami.

Zviditelnění Vašeho webu na internetu

Součástí nový stránek je základní SEO (optimalizace webu pro vyhledávače) zdarma! Díky tomu web nezanikne v oceánu internetu. Podrobnější informace Vám ráda poskytnu.


Facebook, Google, Seznam, Mapy

Součástí lepší nalezitelnosti webu na internetu je důležité využít nástroje, které jsou k dipozici. 

Poradenství

Vždy Vám ráda poradím, co je pro Vaše webové stránky v danou chvíli nejlepší, jakou formu reklamy zvolit apod. Poskytuji poradenské služby, ale neučím lidi vytvářet webové stránky.

Fotografické služby

Poskytování fotografických služeb jsem z časových důvodů pozastavila. 

Doporučím Vám spolehlivého fotografa.

Co získáte navíc?

Základní optimalizaci webu zdarma. Účet Google Analytics zdarma. První rok platba domény zdarma. Následná péče, pravidelné bezpečnostní aktualizace a zálohování webu.